menu close menu

Karboksyterapia już w Centrum Kosmetycznym oddNova…

JUŻ JEST!!!

KARBOKSYTERAPIA W BRZEGU DOLNYM – przełom w walce z większością defektów: worki i cienie pod oczami, cellulit, tkanka tłuszczowa, rozstępy, zmarszczki, blizny, wypadanie włosów!

OCZY – LIKWIDACJA WORKÓW I CIENI!

Oczy są okolicą, po której najszybciej zauważamy upływający czas. Związane jest to głównie z fizjologiczną budową tkanek wokół nich. Grubość skóry w tej okolicy wynosi ok. 0,4 – 0,5 mm. Tkanka podskórna jest zatem bardzo cienka, lub w ogóle nie występuje.
Okolica oka narażona jest na stałą pracę ok. 22 mięśni mimicznych, które przyczyniają się do powstawania zmarszczek. Procesy fizjologiczne zachodzące w tkankach tj. zmniejszenie ilości fibroblastów, komórek Langerhansa i melanocytów, zwyrodnienie włókien kolagenowych i sprężystych, zmniejszenie ilości endogennego kwasu hialuronowego znacząco wpływają na utratę jędrności oraz elastyczności skóry.
Ze względu na występowanie niewielkiej ilość naczyń włosowatych, mikrokrążenie jest mocno utrudnione lub mocno zaburzone, co w konsekwencji prowadzi do tworzenia się zastojów limfatycznych (worki) i tzw. cieni.
Do najnowocześniejszych zabiegów, świetnie sprawdzających się w okolicy oka, może zaliczać się karboksyterapia. Liczne badania kliniczne, potwierdzają skuteczność tej metody w redukcji cieni pod oczami na poziomie 90%.
Podczas iniekcji wzrasta stężenie CO2, co odbierane jest przez organizm jako „niedotlenienie”, i automatycznie dochodzi do natychmiastowej aktywacji czynników wzrostów. W wyniku aktywacji czynnika wzrostu naczyń – VEGF (śródbłonka naczyniowego), dochodzi do wytworzenia sieci nowych, elastycznych kapilar, dzięki czemu mikrokrążenie zostaje przywrócone. Zostaje zwiększony przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych do obszaru poddanego leczeniu, co wpływa na odnowę komórkową i redukcję cieni pod oczami.
Ponadto podanie dwutlenku węgla wpłynie znacząco również na redukcję „kurzych łapek”, poprzez rozerwanie połączeń między poziomymi warstwami skóry i wywołaniem kontrolowanego stanu zapalnego, dojdzie do stymulacji produkcji kolagenu i elastyny.
Kolejnym atutem przemawiającym za skorzystaniem z tej metody rewitalizacji skóry twarzy i okolic oka jest fakt, iż zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, jest praktycznie bezbolesny i stosunkowo niedrogi. Pierwsze zadowalające efekty widoczne są już po 4- 5 zabiegach, natomiast najlepsze rezultaty (poprawa nawet do 90%) osiągniemy poddając się całej serii (ok. 8-10 zabiegów). Podczas iniekcji występuje delikatne uczucie rozpierania, związane z penetracją gazu i rozszerzaniem naczyń krwionośnych, dyskomfort ustępuje po 2-3 minutach.

Zadzwoń i umów się już dziś: 506 327 270 (http://oddnova.pl/wizyta)

29-10-15 | 0 comments | in Aktualności

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*