menu close menu

Strefa kobiety

W tym miejscu znajdziesz informacje o aktualnych propozycjach zabiegowych dla Pań

120 zł

Oxybrazja

O oxybrazji mówi się, że to najbardziej pożądany zabieg kosmetyczny dla wymagających klientów.Oxybrazja to rodzaj peelingu mechanicznego „na mokro”,gdzie czynnikiem złuszczającym jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej i powietrza, emitowany przez urządzenie.Trzeba uczciwie przyznać, że zabieg oxybrazji zasługuje na laur zwycięstwa pod względem bezpieczeństwa i higieny wśród peelingów. Jest to metoda złuszczania naskórka dostępna dla każdego. Już po pierwszym zabiegu skóra wygląda zdrowo. Możliwe jest przeprowadzenie zabiegu nawet u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej, gdyż chłód soli fizjologicznej koi oraz łagodzi podrażnienia. Zabieg ten jest szczególnie polecany w przypadku cery tłustej, łojotokowej i mieszanej, jako zabieg efektywnie jak również dogłębnie oczyszczający. Bez obaw oxybrazję można zastosować w trądziku pospolitym, który jest dyskwalifikacją w innych zabiegach złuszczania.

200 zł

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie to zabieg dla osób, których skóra wykazuje oznaki starzenia się np.: rozszerzone pory, zmiany naczyniowe na twarzy, przebarwienia. Zabieg redukuje plamy barwnikowe, piegi, jest skuteczny w przypadku osób cierpiących na trądzik różowaty. Światło stosowane podczas zabiegu reaktywuje tkanki skóry, skraca i przebudowuje włókna kolagenowe, stymuluje aktywność komórkową. Dzięki temu zmarszczki ulegają wygładzeniu, wyraźnie zmniejszają się rozszerzone pory. Po fotoodmładzaniu skóra staje się gładka i naprężona. Zabiegi fotoodmładzania mogą być stosowane w każdym wieku, również u osób młodych z pierwszymi oznakami posłonecznego starzenia się skóry.

Laserowa depilacja

 SHR (Super Hair Removal) to nowa rewolucyjna technologia usuwania włosów. Łączy w sobie technologię laserową i korzyści wynikające z zastosowania metody pulsującego światła. Zabiegi w technologii SHR polegają na dostarczeniu energii do mieszków włosowych, powodując wytworzenie ciepła, które niszczy mieszki włosowe. Badania wykazały, że wolniejszy, ale dłuższy proces ogrzewania jest znacznie bardziej skuteczny do trwałego usuwania włosów niż wysokie i krótkie impulsy energii.

 

150 zł

SHR pachy

depilacja pachy 

 

150 zł

SHR bikini

120 zł

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Mezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej.Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna.Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, ujędrnienie biustu. Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosujemy odpowiedni preparat.

200 zł

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia kosmetyczno – estetyczna polega na wstrzykiwaniu w skórę specjalnie przygotowanych przez laboratorium sterylnych koktajli anti – aging, poliwitamin, mieszanek na bazie medycznego kwasu hialurunowego lub medycznego kwasu hialuronowego w czystej postaci.Mezoterapia jest jedyną i niekwestionowaną metodą terapeutyczną, która przynosi wręcz natychmiastowe rezultaty. Można jedynie powiedzieć, ze oprócz operacji chirurgii plastycznej nie istnieje sposób bardziej efektywny niż mezoterapia w rewitalizacji, odmładzaniu i liftingowaniu skóry. Przy pomocy mezoterapii możemy również usunąć cellulit, miejscowo nadmiernie nagromadzoną tkankę tłuszczową.Istotą mezoterapii jest wykonanie kilku zabiegów w serii ( zazwyczaj 6 zabiegów ) oraz kilku zabiegów przypominających rocznie.

150 zł

RF FALE RADIOWE

Zabieg z użyciem fal radiowych (RF) to jedna z najlepszych metod nieinwazyjnego odmładzania skóry. Przy pomocy radiofrekwencji możemy osiągnąć podobny efekt, jaki dają nam nieprzyjemne i bolesne zabiegi medycyny estetycznej. Nie bez powodu często nazywana jest „liftingiem bez skalpela”.Skóra naświetlana jest wiązką fal radiowych, które docierając do jej wnętrza zamieniają się w ciepło. Intensywne ogrzanie fibroblastów (nawet do 60 stopni) – komórek skóry zajmujących się produkcją kolagenu i elastyny, oznaczając znaczne pobudzenie ich aktywności. Fibroblasty zaczynają wytwarzać dużo więcej włókien, co skutkuje wygładzeniem istniejących zmarszczek, poprawą jędrności i elastyczności skóry, a także zapobiega powstawaniu kolejnych nierówności.Po serii zabiegów radiofrekwencji skóra wygląda o kilka lat młodziej.Modelowanie ciała: RF wybiórczo ogrzewa komórki tłuszczowej co prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i kurczenia. Rozbite tkanki zamienione w płynny tłuszcz (kwasy tłuszczowe) przemieszczają się do przestrzeni międzykomórkowej, gdzie są absorbowane przez układ limfatyczny i krwionośny i transportowane są do wątroby, tam trawione i wydalane przez nerki i układ trawienny. RF oprócz usuwania nadmiaru tłuszczu pomaga wygładzać pojawiający się cellulit (poprzez napinanie włókien kolagenu i elastyny) bez okaleczenia naczyń krwionośnych i limfatycznych

180 zł

MEZOTERAPIA FRAKCYJNA

Nowość na światowym rynku kosmetologicznym!! Znakomita alternatywa dla zabiegów laserem frakcyjnym. Wyjątkowo skuteczna technologia pozwalająca na frakcjonowanie (nakłuwanie) skóry mikroigłami. Dzięki temu powstają w naskórku „mikrotunele”, które pozostając otwarte przez krótką chwilę, dają możliwości głębokiego wprowadzenia wybranych preparatów indywidualnie dobieranych o właściwościach określonych przez potrzeby skóry. Ponadto mikro nakłuwanie powoduje powstawanie mini mikro urazów, które prowokują skórę do reakcji naprawczych, będących podstawą odnowy tkanek. Działanie mezoterapii mikroigłowej: Stymulacja naskórka (intensywna, ale ściśle kontrolowana) Natychmiastowy i optymalny transport aktywnych substancji w głąb skóry Reaktywacja wszystkich funkcji skóry Polepszenie procesów samonaprawczych skóry Regeneracja Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny

200 zł

MAKIJAŻ PERMANENTNY


Makijaż permanentny to znakomity wynalazek dla zabieganych kobiet, które w każdej sytuacji chcą wyglądać pięknie. MAKIJAŻ PERMANENTNY,skierowany jest dla klientek które decydują się na realizacje marzeń o korekcji niedoskonałości bądź wzmocnieniem pięknych linii twarzy.

100 zł

ACID PEELS PURLES


Acid Peels to zaawansowane technologicznie peelingi z kwasami owocowymi i beta hydroksykwasami przeznaczone do użytku wyłącznie przez lekarzy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, dermatologów oraz specjalistów z dyplomem z dziedziny kosmetologii. Gwarantują eksfoliację najwyższej jakości i skuteczności. Stanowią idealne rozwiązanie wielu problemów skóry twarzy i ciała. Skoncentrowana siła wysokich stężeń, unikalnego składu oraz niskiego pH czyni Acid Peels doskonałym narzędziem profesjonalnej pielęgnacji. Cztery typy peelingów zapewniają odnowę i regenerację skóry dojrzałej, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu cery poszarzałej lub z przebarwieniami, oraz
normalizację, a także zmniejszenie niedoskonałości i blizn na skórze tłustej lub z rozstępami. Dostosowane dla każdego typu skóry, w różnym wieku. Szybkie i trwałe rezultaty są znakomitą alternatywą dla bolesnych i inwazyjnych zabiegów.
Szczegółowe instrukcje dotyczące stosowania Acid Peels są dostępne w materiałach szkoleniowych. Przed wykonaniem zabiegu eksfoliacji należy wykonać diagnostykę skóry, a także wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Jest to szczególnie istotny etap, ponieważ gwarantuje uzyskanie najlepszych rezultatów oraz pełne bezpieczeństwo. Właściwa informacja o możliwych odczuciach (pieczeniu, mrowieniu, szczypaniu), które mogą pojawić się w trakcie zabiegu, zapewni klientowi optymalny komfort.