menu close menu

Dla Mężczyzn

W tym miejscu znajdziesz informacje o aktualnych propozycjach zabiegowych dla Panów.
Podstawowymi zabiegami są dla mężczyzn kuracje pielęgnacyjne na twarz – różnego rodzaju maseczki, peelingi czy masaże rozluźniające mięśnie twarzy. Jak również bardziej profesjonalne, czy lecznicze, które dodatkowo wygładzają ją i sprawiają, że w szybkim czasie znika uczucie stresu i zmęczenia. Skóra mężczyzn znacznie różni się od skóry kobiecej jest grubsza i zawiera więcej kolagenu, przez co wymaga specjalnego traktowania gdyż negatywny wpływ golenia w połączeniu ze stresem, zmęczeniem znaczą twarz coraz głębszymi zmarszczkami, skóra staje się mniej elastyczna. Wymaga odmiennej pielęgnacji niż skóra kobiet. Oznaki upływającego czasu są u mężczyzn widoczne znacznie później, ale jednocześnie są dużo intensywniejsze.

180 zł

Terapia przeciw łysieniu

Ostrzykiwanie skóry głowy krzemionką organiczną.Zabieg polega na powierzchownym ostrzykiwaniu skóry głowy przy użyciu substancji pobudzających wzrost i zapobiegających wypadaniu włosów takich jak dekspantenol, minoksydyl, oligoelementy, krzemionka organiczna, kwas hialuronowy, witaminy lub leki przeciwzapalne. Składniki te są dobierane indywidualnie dla każdego klienta. Zabieg nie jest bolesny, ale na życzenie klienta można zastosować miejscowe znieczulenie w sprayu lub kremie. Efektem jest zahamowanie wypadania włosów, często uzyskany widoczny odrost łysiny. Seria zabiegów planowana jest indywidualnie. Na początku w tzw. fazie uderzeniowej mezoterapię wykonuje się 1 raz w tygodniu przez ok. 2 miesiące, stopniowo zmniejszając częstość zabiegów co 2-4 tygodnie. W niektórych przypadkach zalecane jest również leczenie podtrzymujące stosowane raz na 1-2 miesiące.

120 zł

OCZYSZCZANIE TWARZY - OXY JET POWER


W celu dokładnego oczyszczenia skóry twarzy mężczyzny proponujemy nowoczesny zabieg oxybrazji polegający na dokładnym oczyszczeniu naskórka przy jednoczesnym nawilzeniu skóry twarzy. Usuwanie zrogowaciałego naskórka jest uzasadnione w przypadku każdego rodzaju skóry. Płynące z niego dobrodziejstwo zauważalne jest zarówno w młodym wieku, kiedy do częstych problemów należy łojotok, oraz później, kiedy cykl odnowy komórek skóry znacznie się wydłuża, a to niekorzystnie wpływa na wygląd skóry mężczyzny. Zaleganie coraz grubszej warstwy martwych komórek utrudnia oddychanie skóry, która staje się sucha i skłonna do wystąpienia zaskórników.

100 zł

OCZYSZCZANIE TWARZY: manualne + kawitacja


Zabieg polegający na manualnym oczyszczaniu skóry przy użyciu dermokosmetyków. Polecany dla osób ze zmianami o charakterze krostkowym i zaskórnikowym. Działa bakteriobójczo, skóra po zabiegu odzyskuje świeżość, czystość i delikatność.
Peeling Kawitacyjny
Głębokie oczyszczanie skóry, które jest całkowicie bezbolesne. Wykorzystuje się do tego celu wibracje ultradźwiękowe, usuwające nadmiar gromadzącego się na powierzchni skóry sebum, zrogowaciałego naskórka. Pozbywamy się bakterii, zapewniamy skórze regenerację, odpowiednie mikrokrążenie i zdrowy wygląd.
Polecany dla skóry wrażliwe, skłonnej do podrażnień, o rozszerzonych naczynkach, trudno gojącej się. Przeznaczony ponadto dla skóry skłonnej do wyprysków jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający.


100 zł

EPI MEN

 SHR (Super Hair Removal) Zadbana i gładka skóra to marzenie, a powoli też i standard wśród nie tylko kobiet, ale również wśród większości mężczyzn. Kiedyś powszechnie godzono się z tym, że natura często obdarza mężczyzn bujnym owłosieniem całego ciała. Dzisiaj mężczyźni coraz częściej poddają się depilacji bo tego wymaga higiena. Zabieg laserem SHR nie jest bolesny, może być wykonywany na nieopalonej skórze.

30 zł

MANICURE MĘSKI

Męski manicure to pielęgnacyjny zabieg na dłonie i paznokcie, który nadaje im elegancki i estetyczny wygląd. Współczesny mężczyzna coraz więcej wagi przykłada do ich wyglądu. Jest to obowiązkowy zabieg dla mężczyzn ceniących sobie styl i nienaganną prezencję.
W zależności od potrzeb może to być manicure biologiczny lub klasyczny. Zabieg można wzbogacić o odpowiedni peeling, maskę czy parafinę.